Mes nelaikome savęs nuomos įmone ir neketiname tokiais būti. Mes laikome save Šeimininkais, kurie stengiasi savo svečiams suteikti kuo geresnę patirtį keliaujant kemperiu ar prikabinamu nameliu. Taigi, jei ieškote nuotykių ir jums patinka paprastos ir nesudėtingos atostogos be paslėptų išlaidų, atrodo, kad esate tinkamoje vietoje!

Nors kelionės automobiliu ir nakvynės viešbučiuose skamba viliojančiai, mes manome, kad tik keliaujant kemperiu ar prikabinamu nameliu galima pajusti tikrą kelionių dvasią, išdrįsti nukrypti nuo plano, nakvoti stulbinančiose vietose, užfiksuoti tai, ko įprastoje kelionėje padaryti beveik neįmanoma. Norėdami pasidalinti kelionių ir atradimų malonumais, įkūrėme MB Kemperta. Įmonės veikla apima turistinių automobilių (kemperių) ir prikabinamų namelių nuomą, pardavimą bei aptarnavimą.

Pas mus rasite tik teisingą kainą, todėl galite būti ramūs, kad už kelionę permokėti neteks.

Rezervacijos sistema itin paprasta ir greita. Sąlygos punktai paprasti ir atitinka visų reikalavimus, todėl neklis jokių problemų bendradarbiaujant.

Esame įsikūrę Kaune, tačiau pasirinktus kemperius ar prikabinamus namelius pristatome visoje Lietuvoje iki pat Jūsų durų.

Leiskimės į nuotykius kartu!